Kontakta oss

Adress & telefon

Besöks- & postadress:
Paviljongvägen 31 
852 40 Sundsvall

Leveransadress:
Hakon Ahlbergs väg 44
852 40 Sundsvall

Sjukanmälan görs varje sjukdag på tel 060-14 95 95, gärna före kl 8:00

SFG telefon 060-14 95 97 07.30-10.30, 11.00-13.00
info@sfg.nu

Personal, föräldraråd & telefon/mejl

F-3: 060-14 95 94
4-6: 060-14 95 98
7-9: 060-14 95 93
Fritids: 060-14 95 96 / 070-254 37 26
Skolsköterska: 060-14 95 91

Rektor: Anna Lantz 
telefon: 070-346 54 53  mejl: anna.lantz@sfg.nu

Namn / A-lag / Funktion / Mejl: 

Ahmed, Lisa F-3, Ma, No lisa.ahmed@sfg.nu

Alkazaz, Bachar 7-9  So  bachar.alkazaz@sfg.nu

Bakkman, Victoria 4-6, Ma, No victoria.bakkman@sfg.nu

Basaric, Azra  Köksbiträde  azra.basaric@sfg.nu

Bergman, Tim  F-3 Fritids, Resurs  tim.bergman@sfg.nu

Billström, Minna  F-3 Sv, So  minna.billstrom@sfg.nu

Castagno, Katarina F-3, Mu katarina.castagno@sfg.nu

Dahlin, Marie  4-6 Sv, So  marie.dahllin@sfg.nu

Dahlström, Michaela  F-3 Mu, Bi, Idr  michaela.dahlstrom@sfg.nu

Hägerström, Per 7-9  Fritids, resurs  per.hagerstrom@sfg.nu

Jarnkvist, Per  Trä, metall per.jarnkvist@sfg.nu

Jonsson, Josephine 7­-9 Ty, Eng  josephine.jonsson@sfg.nu

Jonsson, Malin  F-3  Ma, No  malin.jonsson@sfg.nu

Lindh Brånby, Lotta  7-9  So  lotta.lindhbranby@sfg.nu

Magnusson, Mimmi  Kurator  mimmi.magnusson@sfg.nu

Myrström, Marie  F-3  Förskollärare  marie.myrstrom@sfg.nu

Pettersson, Åsa  F-3 Förskoleklass  asa.pettersson@sfg.nu

Pousette, Karin Speciallärare karin.pousette@sfg.nu

Prim, Linda  F-3 Sv, So  linda.prim@sfg.nu

Rahm, Linda  F-3 Sv, So  linda.rahm@sfg.nu

Rösth, Madeleine  4-6  Bi, Mu  madeleine.rosth@sfg.nu

Selling, Patrik 7-9  Ma, No  patrik.selling@sfg.nu

Selling, Viktor  F-3  Elevassistent, fritids  viktor.selling@sfg.nu

Sjölén, Anna Karin 4-6 Ma, No annakarin.sjolen@sfg.nu

Spjut, Grethe  Skolsköterska  grethe.spjut@sfg.nu

Strömståhl, Linda  4-6  Ma, No  linda.stromstahl@sfg.nu

Sundstöm, Pernilla  7-9  Sp  pernilla.sundstrom@sfg.nu

Teiler, Joakim  7-9  Idr, Hk  joakim.teiler@sfg.nu

Toiovonen, Joakim  4-6 Fritids, Resurs, Hk  joakim.toivonen@sfg.nu

Wallentin, Theresa  4-6  Textilslöjd  theresa.wallentin@sfg.nu

Westin, Carina  Admin, Resurs  carina.westin@sfg.nu

Westin, Ludvig  Kök  ludvig.westin@sfg.nu

Åkersten, Carl  F-3 Fritids, resurs carl.akersten@sfg.nu

Åström, Cecilia Psykolog cecilia.astrom@sfg.nu

Åstrom, Stina 7-9  Sv, eng  stina.astrom@sfg.nu

Öhrling, Lars  7-9 Ma, No  lars.ohrling@sfg.nu

 Föräldrarådsrepresentanter

Hamlund, Emma  emmahamlund@gmail.com

Lidbom, Hanna  lidbomhanna@gmail.com

© Copyright Sidsjö Fristående Grundskola